سخنان مدیر اجرایی جدید انجمن دروپال

آماده خدمت  - Ready to Serve

این متن بخشی از سخنان مدیر اجرایی جدید انجمن دروپال (Drupal Assocation) هست که به تازگی به این سمت رسیده !

خانم مگان سانیکی (Megan Sanicki) :

بعد از 5 سال و نیم خدمت به جامعه دروپال به عنوان عضو کارکنان انجمن دروپال ، من مفتخرم ( سرشار از هیجانم ! ) که قدم به نقش مدیریت اجرایی این انجمن بگذارم.

این جامعه جادویی است. سخاوت ، محبت و انگیزه شما جهت ساختن یک چیز با معنا با همکاری یک دیگر هر الهام بخش منه. دروپال 8 به موفقیت ختم میشه چون هر قطره از کدهای اون این اخلاق را به همراه داره.

شما لحظات فوق العاده خاطره انگیزی را به من دادید. من لحظه احساس غرور کردن را به یاد می آورم – احساس "من جزیی از شما هستم " را زمانی که راهنمای من (Sprint Mentur) به من کمک کرد که بتونم در دروپال 8 مشارکت کنم.

و زمانی در گردهمایی دروپال در هلند زمانی که افراد جمع شدند تا سایتی بسازند برای کمک به مردمی که از طوفان تورنادو در آمریکا آسیب دیده بودند.

افرادی که در سایر پروژه های متن باز فعال هستند اغلب به ما اشاره می کنند که چه جامعه یکتا و ویژه ای داریم و این به خاطر فرهنگ این جامعه است. من موافقم که این جامعه یک نقطه روشن در این دنیای پیچیده امروزی است و این سلامتی اخلاقی و طول عمر نیاز به مراقبت داره.

انجمن دروپال این کار ( حمایت از جامعه دروپال ) را از طریق متحد کردن تک تک شما انجام می دهد. یک جامعه متن باز جهانی برای ساختن و ترویج دروپال. با انتشار دروپال 8 وظیفه من این هست که این پتانسیل را به سمتی که بیش تر نیاز هست هدایت کنم.

نکاتی درباره انجمن دروپال

این انجمن طی سال های اخیر خودش را به بدنه جامعه جهانی دروپال متصل کرده و توانسته جمعی از مهندسین خبره را جهت ایجاد ویژگی های اساسی دروپال به وجود بیاره. ویژگی هایی از جمله : semantic versioning , DrupalCI و همچنین بهبود عملکرد صف مشکلات.

 سیستمی را برای حل مشکلات اضافه کردیم که افراد در آن به ازای حل مشکلات امتیاز می گیرند و این امر کمک میکنه که افراد بیش تر و بهتر در حل مشکلات مشارکت فعال داشته باشند.

جمع کردن پول جهت انجام مراحل حساس توسعه دروپال که کمک کرد از این نقاط حساس بهتر عبور بشه.

گردهمایی های جهانی دروپال کمک کرد که افراد از سراسر دنیا دور هم جمع شده و از یکدیگر یاد بگیرند و توانایی های خودشون را افزایش بدهند.

...

من شما را دعوت می کنم که دیدگاه های خودتون را به اشتراک بگذارید.

ما همه در این کار با هم هستیم و می توانیم از طریق اشتراک دیدگاه و کار تیمی در دو زمینه ایجاد / گسترش دروپال کارهای بهتر و بیش تری انجام بدیم و به اهداف خودمون برسیم.

خوب پس بزارید ما نظرات شما را بدونیم. چه فرصت هایی را در پیش رو جامعه دروپال می بینید ؟ چه بخش های حائز اهمیتی وجود داره که باید به اون ها توجه بشه ؟

------------------

متن اصلی خبر