برنده جایزه مخصوص دروپال در سال 2016 مشخص شد

جایزه سالانه Aaron Winborn در سال 2016 به Gábor Hojtsy تعلق گرفت.

جایزه Aaron Winborn در سال 2015 شکل گرفت بعد از اینکه جامعه دروپال یکی از اعضای برجسته خود یعنی آقای Aaron Winborn را بر اثر بیماری ALS از دست داد. ( یک بیماری نورون‌های حرکتی است که موجب تخریب پیشرونده و غیرقابل ترمیم در دستگاه عصبی مرکزی  (مغز و نخاع) و دستگاه عصبی محیطی می‌شود. این بیماری منجر به از دست رفتن تدریجی عملکرد عضلات (به ویژه عضلات مخطط) می‌گردد و با تضعیف ماهیچه‌ها بتدریج فرد به فلج عمومی مبتلا می‌شود.)

میزان تعهد او به پروژه دروپال و جامعه دروپال او را به خلاصه ای از شعار نانوشته ما تبدیل کرده بود : "برای کد بیا ، برای جامعه بمان ".

گروه کاری جامعه (Community Working Group) با همراهی انجمن دروپال (Drupal Association) در کنار هم تصمیم گرفتند به پاس قدردانی از Aaron Winborn یک جایزه به افتخار آن مشخص کنند که هر ساله به فردی که بیش ترین یکپارچگی شخصیتی ، مهربانی و تعهد بی چون و چرای خود را به جامعه دروپال نشان دهد اهدا می گردد.

نامزدها در ماه فروردین (March) مشخص می شوند و به تمامی اعضا فرصت داده می شود تا عضو مورد نظر خود را جهت دریافت این جایزه نامزد کنند که این افراد نامزد شده توسط گروه کاری جامعه (Community Working Group) به همراه برنده های قبلی این جایزه به رای گذارده شده و بهترین فرد توسط آن ها انتخاب می شود.

مفتخر هستیم به اطلاع برسانیم که جایزه امسال به آقای Gábor Hojtsy تعلق گرفت . در مراسم نهایی دورهمی دروپال (DrupalCon) در New Orleans گروه کاری جامعه (Community Working Group) جایزه را به او تقدیم کردند.

جایزه به همراه یک بلیط رایگان برای شرکت در DrupalCon اصلی سال (شهر دوبلین و در شهریور 95 خواهد بود ) می باشد که این بلیط از سوی Gábor Hojtsy به Bojhan Somers اهدا شد.

Gábor در توضیحات نامزدی به عنوان "مرتبط فوق العاده جامعه" وصف شده بود که به شدت نسبت به توانمندسازی سایرین علاقه مند است ، در کنار می ایستد و به بقیه فضا می دهد و از آن ها در رهبری کار حمایت می کند و به دست آوردن موفقیت های کوچک توسط افرادی که با او کار می کنند را به خوبی قدر می نهد و برای آن خوشحالی می کند.

کار درخشان و مدیریتی که او درباره ابتکار چند زبانگی دروپال 8 نشان داد ، مدیریت جلسات کاری ، رخدادهای دروپال (جلسات هفتگی و ماهیانه ) و همچنین نقش فعال در سایت localize.drupal.org همگی تنها چند کار کوچک هستند که این عضو خستگی ناپذیر جامعه دروپال انجام داد و تاثیر شگرفی در طول یک دهه بر جامعه دروپال گذاشت.

دمش گرم !!! ما هم یاد بگیریم (:

---------------------------------------------------------------------------

منبع اصلی خبر